Zdrowe zęby? Jak o nie zadbać opowie nam stomatolog Kraków

Wszyscy marzymy o pięknym, zdrowym, białym uśmiechu, ale nie każdy z nas wie, w jaki sposób może osiągnąć taką perfekcję uzębienia. Niektórych nękają choroby zębów, nie zawsze spowodowane zaniedbaniami higienicznymi.

Doskonała Pani Stomatolog

Nasza przewodniczka po higienie jamy ustnej to stomatolog Kraków, Pani Doktor Świątkowska. Leczeniem zębów zajmuje się od dawna, ale wciąż doskonali swoje umiejętności, bo wie, że medycyna stale się rozwija i nie chce pozostawać w tyle nie znając najnowszych jej osiągnięć. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, co daje spory prestiż, ponieważ to jedna z najlepszych uczelni w naszym kraju. Dodatkowo wiadomo, że stomatologia to kierunek oblegany, nieodmiennie goszczący wśród najpopularniejszych wyborów studentów. Dostanie się na niego zarezerwowane jest dla najlepszych, ponieważ bywa i tak, że jest kilkadziesiąt osób na jedno miejsce. Jak widać istniej ostra konkurencja, miejsca zdobywają tylko najlepsi i to oni później kończą ten niezwykły kierunek. Pani Doktor nie wystarczyły, jednak ukończone studia wielokrotnie odbywała staże zagraniczne, by przyjrzeć się nowoczesnym zagranicznym sposobom leczenia zębów i przywracania pięknego uśmiechu. To tam nauczyła się przede wszystkim różnych systemów implantacji, które dziś wykorzystuje w swojej pracy w Polsce. Ze statystyk wynika, że wręcz przoduje w ilości wykonanych zabiegów implantologicznych. Biorąc pod uwagę, że ich przeprowadzanie formalnie nie wymaga dodatkowych kursów to trzeba przyznać, że stomatolog Kraków podeszła do tematu niezwykle profesjonalnie, ponieważ jej zabiegi bazowały na doświadczeniu, które zdobywała wcześniej, przeszła również kilkukrotnie różnorodne szkolenia, które potwierdzone są certyfikatami. Taki powinien być każdy lekarz.

Doświadczenie i troska

Dodatkowe kursy kończy się zawsze z myślą o pacjencie, jak twierdzi Pani Doktor. To na pewno prawda, bo to właśnie nowoczesna sprawna medycyna pozwala na ulżenie pacjentom, dlatego też coraz częściej możliwe jest leczenie dentystyczne całkowicie pozbawione bólu. Doskonałe sposoby znieczulenia pozwalają leczyć bez bólu również kobiety w ciąży, czy osoby uczulone na tradycyjne rodzaje znieczuleń. Sprawdzajcie lekarzy, u których leczycie zęby po to, by trafić na najlepszego, takiego który cały czas się doskonali i nabywa nową wiedzę, a nie takiego, który pozostał na poziomie wiedzy ze studiów. Stomatolog Kraków to jednak nie tylko pasja dentystyczna, Pani Doktor daje radę zajmować się także innymi swoimi zainteresowaniami. Jeśli bierzesz udział w zawodach karate to jest szansa, że spotkacie się na macie. Treningi karate pozwalają na codzienne odstresowanie się i wyrzucenie z siebie emocji, a także utrzymanie sprawności fizycznej na wysokim poziomie. Gdzie jeszcze możesz spotkać Panią Doktor? Na przykład na nartach lub na górskim szlaku. Warto wziąć przykład, każdemu z nas po pracy potrzebny jest odpoczynek, a jeśli jest to aktywny odpoczynek to tym lepiej.

Najlepszy dentysta

Dentysta to lekarz, do którego powinniśmy chodzić stale, najlepiej do jednego lekarza, który będzie już idealnie zorientowany w naszej sytuacji, wtedy będzie miał szansę, jak najlepiej poprowadzić nasze leczenie i dojść do momentu, w którym będziemy się z radością uśmiechać. Nowoczesna medycyna pozwala na poprawę, nawet najtrudniejszych przypadków. Uzupełnienia, wypełnienia, a w razie potrzeby implanty dają możliwość odzyskania pełnego uśmiechu szybko i bezboleśnie.

Dodaj komentarz