plastyka warg sromowych

Plastyka warg sromowych – zabiegi, który pomógł wielu kobietom

Kompleksy ma każdy z nas. Większość z nich dotyczy naszego wyglądu, co powoduje, że nasza samoocena się zaniża. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, czemu warto postawić na plastykę warg sromowych.

Kompleksy w strefie intymnej…

Seks jest integralną częścią życia człowieka i nie ma się także co oszukiwać – jest częścią bardzo ważną. Gdy cokolwiek w tej sferze życia jest nie tak, to automatycznie odbija się to także na pozostałych jego sferach. Dlatego też kobiety, mimo że z zewnątrz wydają się osobami o mniejszych potrzebach seksualnych niż mężczyźni, w rzeczywistości potrzebują ich regularnego spełniania. Tyle, że pożądanie kobiet działa trochę inaczej niż pożądanie mężczyzn. Ci drudzy mają ochotę na seks praktycznie niezależnie od wszystkiego, potrafiąc odłączyć rozmaite swe problemy i kompleksy od zwykłej żądzy. Kobiety mają z tym problem, bo jeżeli coś w ich życiu jest nie tak to unikają przez to seksu, a jednocześnie wewnętrznie bardzo cierpią. I jeżeli kobieta taka ma kompleksy na podstawie swojego wyglądu, to będzie wstydziła się chodzić do łóżka nawet ze swoim partnerem. Niestety, ale tak to właśnie wygląda i nawet jego zapewnienie niewiele zmienią w tej materii. Kobieta musi przede wszystkim czuć się dobrze sama ze sobą, a dopiero później myśleć o tym, by prowadzić udane życie seksualne.

Czy operacja jest jedynym rozwiązaniem?

Tych kobiecych kompleksów jest bardzo wiele, ale nie ma sensu wspominać o tych najbardziej oczywistych, jak na przykład drobne fałdki tłuszczu tu czy tam, bo z tym jednak jest się w stanie samemu skutecznie walczyć. Gorsze są sprawy, które są w sposób osobisty związane bezpośrednio ze sferą seksualną i teoretycznie nie można z nimi nic zrobić. Przykładem są to choćby za małe piersi, ale nie tylko, bowiem okazuje się, że panie mają ogromne kompleksy na punkcie swoich warg sromowych, dlatego też coraz więcej z nich stawia na takie zabiegi jak plastyka warg sromowych. Dotyczy to sytuacji, gdy są one za duże, za małe, zbyt wystające albo z kolei wklęsłe, nierówne, jedna większa od drugiej, krzywo położone i tak dalej. Wielu kobietom nie podoba się też to, gdy wargi sromowe mniejsze wystają ponad te większe i ich wagina przypomina tak zwanego motylka. Innym z kolei przeszkadza sytuacja odwrotna, gdy to te większe przykrywają wszystko zanadto. W tych sprawach może jednak pomóc profesjonalna Opublikowany w ZdrowieTagged

Dodaj komentarz